Kap bomen Westduinpark gestopt

Op aandrang van de VVD is de kap van bomen in het Westduinpark met onmiddellijke ingang gestaakt en zal deze vooralsnog niet worden hervat. Dit meldde wethouder Stolte (Leefomgeving) in antwoord op vragen van het VVD-raadslid en tevens nestor van de raad, Anton Kamp.

De beheersvisie Westduinpark, waarin opgenomen was dat zgn. “exoten” moesten worden gekapt, dateerde alweer van 1992. De VVD vindt een dergelijke aanpak inmiddels te rigoureus en is van mening dat deze voorbijgaat aan de gevoelens van omwonenden en gebruikers van het gebied. Wethouder Stolte toonde zich gevoelig voor deze argumenten en zal in gesprek treden met genoemde groepen. De vraag in hoeverre het kapprogramma moet worden doorgezet, kan opnieuw worden doorgenomen bij het opstellen van een nieuw, actueler beheersplan.

Voor nadere informatie:
Anton Kamp, tel. 070 – 362 54 89

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *