Het samenvoegen van parkeergebieden: wat vind jij hiervan?

, Bomen- en Bloemenbuurt

Je auto zet je het liefst voor de deur, maar dat is in sommige Haagse wijken nog best een lastige opgave.

In Den Haag worden tegenwoordig steeds vaker parkeergebieden samengevoegd. Het voordeel van deze samenvoeging is dat je in een groter gebied kunt parkeren, maar het nadeel is dat je soms verder moet lopen naar je auto.

Volgend jaar worden de parkeergebieden Bloemenbuurt, Vruchtenbuurt en Heesterbuurt samengevoegd tot één groot gebied. Dat lijkt positief, maar wij hebben ook onze twijfels. In de directe omgeving van je eigen huis levert dit namelijk geen extra parkeerplaatsen op. Wel wordt de parkeerdruk hierdoor lager. Wat vind jij van deze samenvoeging van de verschillende parkeergebieden?

Wij hebben vragen gesteld aan de wethouder: want is er nog wel voldoende gevoelde noodzaak voor de gemeente om maatregelen te nemen als de parkeerdruk fictief afneemt?

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *