Haagse VVD presenteert “De Haven Gezond”

, Scheveningen

De Haven Gezond, want een haven zonder kades is slechts een vijver. Een stip aan de horizon voor Scheveningen Haven, tot stand gekomen door vele gesprekken met mensen die van de haven gebruikmaken.  Scheveningen is belangrijk voor Den Haag. Speerpunt uit het plan is dat er ruimte blijft voor bedrijvigheid in de haven en dat er voor 1 januari 2020 een convenant wordt gesloten om  een  gezamenlijke stip aan de horizon te zetten. Haagse VVD-Lijsttrekker Boudewijn Revis: “Een convenant met belanghebbenden, bedrijven en de gemeente is belangrijk om langdurig aan een gezamenlijk doel te werken. In de haven zetten we in op echt haven gebonden werk,  we willen geen tram over de Westduinweg, en we zetten een rem op de  woningbouw in de derde haven waarmee we 250 geplande woningen schrappen, omdat de balans tussen woningbouw en industrie op dit moment de verkeerde kant uitslaat”.

In 2014 schreef de Haagse VVD het plan “De Kust Gezond”. De Noordboulevard, de Middenboulevard, de strandopgangen en belangrijke straten en pleinen worden opgeknapt. Doel hierbij is om ook particuliere investeringen op gang te brengen en de economie en werkgelegenheid ruimte te geven. Ook krijgen fietsers en voetgangers meer ruimte en komt er meer groen, zoals bij het Palaceplein. De Haagse VVD krijgt het voor elkaar.

 

Bijlage:

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *