Haagse VVD: maak flyeren in Haagse bibliotheken mogelijk

Haagse VVD: maak flyeren in Haagse bibliotheken mogelijk

Onlangs hebben meerdere Haagse kunstenaars de Haagse VVD benaderd. Zij lopen tegen problemen aan bij het neerleggen van folders, om hun tentoonstelling te promoten, bij de Haagse bibliotheken.  Een reden van de bibliotheken om het neerleggen van folders te weigeren is dat het atelier van de kunstenaar niet in de zelfde buurt als de bibliotheek gevestigd is.

VVD-raadslid Det Regts: “De bibliotheek is van iedereen en heeft de functie om informatie uit te wisselen, dan is het toch gek dat een Haagse kunstenaar zijn tentoonstelling niet mag promoten. En dat terwijl cultuur zo belangrijk is voor onze stad.”

De Haagse VVD  wil dat het voor Haagse kunstenaars mogelijk wordt om hun tentoonstelling te promoten bij Haagse bibliotheken en heeft daarom vragen gesteld aan het college.