Haagse VVD in het nieuws: ‘VVD wil echte oplossingen fietsproblemen Bosweide’

Woensdag 20 januari – De Posthoorn

De Haagse VVD maakt zich zorgen om de verkeersveiligheid van fietspaden in Bosweide. Zo zijn er in de afgelopen jaren al veel gevaarlijke situaties geweest en met name op de kruisingen.

Raadslid Remco de Vos: ‘Het is goed dat het gemeentebestuur in actie is gekomen om de verkeerssituatie te verbeteren. Wij zouden graag zien dat er gekeken wordt naar creatieve oplossingen zoals het plaatsen van waarschuwingslichten, denk aan knipperbollen bij naderende fietsers. Zo wordt fietsen in Bosweide daadwerkelijk veiliger.’ Onlangs maakte de wethouder plannen bekend om de verkeersveiligheid aan te pakken. Echter, door deze plannen worden nieuwe gevaarlijke situaties gecreërd. ‘De wethouder is van plan om paaltjes weg te halen en de weg bij de fietspaden Postenkade en Ringelwikke te verplaatsen. De bedoeling is goed, maar dit zal zorgen voor gevaarlijke situaties wanneer bijvoorbeeld een scholier in alle haast een stukje probeert af te snijden. En het verplaatsen van de weg zorgt alleen maar voor minder zicht aan de kant waar de weg heen verplaatst wordt.’