Haagse VVD in de pers: blij met toezegging voor betaalbare starterswoningen in Duindorp

, Scheveningen

De Scheveninger, dinsdag 16 april 2019

Het gemeenteraadslid van de Haagse VVD heeft in een eerder aangenomen motie gepleit voor betaalbare starterswoningen in Duindorp. Jan Pronk: ‘Nieuwbouw in Duindorp is afhankelijk van de mogelijkheden binnen de bestaande buurt. Dat komt doordat de wijk volledig is ingesloten door duin, bos en het inmiddels bebouwde Norfolkterrein. Naast de bouwplannen voor de Pnielkerk, waar grotendeels middeldure koopwoningen worden gebouwd, is het van belang dat er ook betaalbare huurwoningen worden gerealiseerd in Duindorp, die ook beschikbaar zijn voor starters uit Duindorp. Wij zijn blij met het het voornemen van wethouder Revis om dit te realiseren in het voormalige schoolgebouw aan de Zeezwaluwstraat, met behoud van de karakteristieke gevel van de school. We hebben ervoor gepleit deze betaalbare huurwoningen aan starters aan te bieden en kijken met vertrouwen uit naar de uitwerking van de plannen’.