Haagse VVD in de pers: ‘VVD veroordeelt demonstratie moellahs’

Dagblad070.nl, dinsdag 4 juni 2019

Dit weekend werd Den Haag opgeschrikt door een demonstratie van Iraanse moellahs. Zij zouden hebben opgeroepen tot de dood van Istanbul en de vernietiging van Israel en Amerika.Fractievoorzitter van de Haagse VVD Frans de Graaf wil nu van het stadsbestuur weten waarom er niet is ingegrepen en heeft schriftelijke vragen gesteld
‘Natuurlijk heeft iedereen het recht om te demonstreren, maar dit recht vervalt wat mij betreft als dat gepaard gaat met oproepen tot geweld door doods- en vernietigingsbedreigingen. Ik vraag me af waarom de politie niet heeft ingegrepen, helemaal omdat dit niet de eerste keer was dat een dergelijke demonstratie plaatsvond,’ aldus De Graaf.
De Graaf wil ook weten of er contact is geweest met de NCTV over deze demonstratie en of het college zicht heeft op welke manieren deze moellahs hun ideeën nog meer verspreiden. ‘Haatdragenden, zoals deze moellahs, moeten wat mij betreft hard aangepakt worden.’