Haagse VVD in de pers: ‘Vragen over betaald parkeren per internet’

, Scheveningen

Dagblad070.nl, 20 januari 2019

Of het betaald parkeren in het Haven-, Geuzen- en Statenkwartier na een jaar proef definitief zal worden ingevoerd of worden uitgebreid is afhankelijk van het aankomende draagvlakonderzoek en dat wordt representatief bij een respons van 35%.

Dat getal schijnt gekozen te zijn door wethouder Van Asten van mobiliteit en zowel de VVD als Groep de Mos wil nu weten waarop dit cijfer is gebaseerd? De raadsleden Meinesz en Regts vinden het een mager uitgangspunt en krijgen waarschijnlijk de indruk dat het stadsbestuur denkt dat de bewoners toch niet zullen responderen.

VVD en Groep de Mos houden vast aan een representatie van 50%, waarbij zij het ook belangrijk vinden op welke wijze de bewoners naar hun mening worden gevraagd. De suggestie van Meinesz en Regts is dit zo simpel mogelijk te doen: via internet.