Haagse VVD in de pers: Vervolgvragen over parkeerplekken Gevers Deynootweg

, Scheveningen
Haagse VVD in de pers: Vervolgvragen over parkeerplekken Gevers Deynootweg

De Scheveninger, dinsdag 11 december 2018

De VVD heeft vervolgvragen gesteld over het verdwijnen van parkeerplekken op de Gevers Deynootweg. Raadslid Jan Pronk wil van het college meer duidelijkheid over de meetmonumenten van de gemeente.
Zo zijn de metingen in 2017 en 2018 alleen ’s nachts gedaan, terwijl het college stelt dat er op verschillende tijden gemeten wordt. Daarnaast hebben deze metingen plaatsgevonden in de voorjaarsvakantie, ook dit levert volgens Pronk problemen op in de resultaten. Vervolgens zijn de nieuwe metingen gedaan na de zomerperiode. ‘Waarom wordt er niet in het drukste seizoen gemeten?’, vraagt het raadslid zich af.
Dat het gebied in 2019 waarschijnlijk al de kritische grens van 100% parkeerdruk gaat bereiken en dat de gemeente daarop nog eens extra parkeerplaatsen wil weghalen gaat het raadslid ook de pet te boven. Pronk wil daarom graag dat de gemeente nog een keer goed kijkt naar de herinrichting van de Gevers Deynootweg en een aantal alternatieve indelingen van de weg in overweging neemt.

De vragen van Jan Pronk kun je hier teruglezen.