Haagse VVD in de pers: Roze Loper-keurmerk

DenHaagfm.nl, 21 mei 2019

door Rogier Heimgartner

Als het aan de Haagse VVD ligt moet het stadsbestuur meer doen om ervoor te zorgen dat zorginstellingen het zogeheten ‘Roze Loper-keurmerk’ krijgen. Het keurmerk heeft als doel de sociale acceptatie van LHBTI’s in zorg- en welzijnsinstellingen te bevorderen.

“Het streven om alle zorginstellingen aan zo’n keurmerk te helpen staat in het coalitie-akkoord”, zegt VVD-raadslid Judith Oudshoorn (foto) op Den Haag FM. “De verantwoordelijke wethouders moeten er nu voor zorgen dat het niet alleen bij een streven blijft.”

Samen met collega Remco de Vos heeft Oudshoorn vragen gesteld aan het stadsbestuur.

Luister hier het interview terug: https://denhaagfm.nl/2019/05/21/vvd-wil-roze-loper-keurmerk-voor-alle-haagse-zorginstellingen/