Haagse VVD in de pers: ‘Ophalen kerstbomen moet en kan beter’

Dagblad070.nl, vrijdag 3 januari 2020

De gemeente Den Haag haalt elk jaar kerstbomen op om het straatbeeld niet te laten verrommelen, en brandstichting te voorkomen. Echter is dat de afgelopen jaren nog niet vlekkeloos verlopen. Veel Kerstbomen bleven desondanks dagen op straat liggen. De Haagse VVD wil van de gemeente weten welke lessen ze uit het verleden getrokken hebben, en op welke manier ze dit jaar te werk gaan.
Haags VVD-Raadslid Ayse Yilmaz: “Er bestaan al tal van mogelijkheden om de kerstboom een tweede leven te geven. adopteereenkerstboom.nl is een voorbeeld daarvan. Of de boom te herplanten zodat hij het jaar erop weer gebruikt kan worden.” De Haagse VVD wil weten of Den Haag aan de slag wil met deze bestaande initiatieven in plaats van de bomen te verbranden en heeft daarom schriftelijke vragen gesteld.