Haagse VVD in de pers: Gevaarlijke verkeerssituatie kruispunt Mozartlaan Rossinilaan en Rigolettostraat moet zo snel mogelijk opgelost worden

, Loosduinen

Loosduinse Krant, 26 april 2017

Een veilige verkeerssituatie is een van de belangrijkste kerntaken van de overheid. Maar helaas kunnen nog niet alle Hagenaars genieten van een veilige verkeerssituatie in hun buurt of wijk.

Zo is de verkeerssituatie rondom het kruispunt Mozartlaan, Rossinilaan en Rigolettostraat in Loosduinen nogal verontrustend. Er komen hier drie wegen samen in een erg smalle en onoverzichtelijke bocht. Hierdoor is het niet of nauwelijks mogelijk dat twee auto’s elkaar passeren, laat staan dat er ruimte is voor fietsers en voetgangers. Deze groep zwakke weggebruikers komt daarom ook regelmatig in de verdrukking, waardoor er gevaarlijke situaties ontstaan.

Dit is ook te zien aan de gehavende staat van de straathekken. Zowel de bewonersorganisatie als de Haagse VVD zijn van mening dat het zo niet langer kan. Chris van der Helm: ‘De verkeersveiligheid is echt een kerntaak van de overheid . En deze verkeerssituatie in Loosduinen vraagt om ongelukken, dus gemeente: doe hier zo snel mogelijk wat aan!’

De Haagse VVD heeft via schriftelijke vragen het college opgeroepen om de verkeersproblemen hier zo snel mogelijk op te lossen. VVD-raadslid Monique van der Bijl: ‘Deze weg moet echt snel worden aangepakt. Het is belangrijk dat onze wegen veilig zijn voor alle weggebruikers, voor automobilisten, fietsers en voetgangers.’

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *