Feestelijke opening expositie Gerbrand Volger en Willeke van Tijn

, Centrum

 

Op zaterdag 17 maart werd op het hoofdkantoor van de JOVD in Den Haag een expositie van Gerbrand Volger en Willeke van Tijn geopend door Boudewijn Revis. De expositie is te bezoeken van 17 tot 25 maart.

Willeke van Tijn maakte al vele jaren grote, manshoge tekeningen en schilderijen van menselijke figuren, die overdreven theatraal zijn. Gerbrand Volger wordt hoofdzakelijk genoemd als virtuoos tekenaar. Zijn werken gaan over het levensgevoel. Samen met Willeke, toonde Gerbrand vanaf de jaren 1983 kunstprojecten in o.a. het Frans Halsmuseum en het Rijksmuseum Twente.

De expositie werd feestelijk geopend door Boudewijn Revis, samen met Det Regts. Det en Boudewijn refereerden aan het cultuurplan van de Haagse VVD. De Haagse VVD wil meer geld uittrekken voor zichtbare kunst, en wil onder andere dat de beeldententoonstelling op het Lange Voorhout terug komt.

Det Regt staat op nummer 5 op de kieslijst van de Haagse VVD.

Feestelijke opening expositie Gerbrand Volger en Willeke van Tijn 6