40% bij politie heeft uniform

DEN HAAG | Iets meer dan veertig procent van de medewerkers van politie Haaglanden loopt in een uniform. Twintig procent werkt bij de recherche en de rest van het personeel doet ondersteunend werk.

bron Haagsche Courant (24-12-2003)DEN HAAG | Iets meer dan veertig procent van de medewerkers van politie Haaglanden loopt in een uniform. Twintig procent werkt bij de recherche en de rest van het personeel doet ondersteunend werk. Van de 4600 medewerkers heeft 70 procent opsporingsbevoegdheid. Dat schrijft burgemeester Deetman op vragen uit de raad. Hij vindt dat je niet aan de hoeveelheid blauw op straat kan afzien hoe effectief een politiekorps is. Juist de mensen achter de schermen bepalen volgens de burgemeester de kwaliteit van het politiewerk op straat.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *