Stadsbestuur gaat in gesprek met Badhuisstraat

, Scheveningen

Het stadsbestuur gaat op korte termijn in gesprek met de ondernemers uit de Badhuisstraat in Scheveningen. Dat is het resultaat van de de aangenomen motie van Groep de Mos, de VVD, D66 en de CU/SGP.

Ondernemers vinden dat de Badhuisstraat qua onderhoud en straatversieringen achterblijft. in vergelijking met andere winkelstraten. Het zijn allerlei kleine dingen die zorgen voor een mindere belevingswereld van de Badhuisstraat. De entree kan beter. Er moet wat gedaan worden aan de smalle stoepen waar fietsen soms rijendik tegen de de gevels geplaatst worden, zodat scootmobiels, mensen met kinderwagens of mensen in een rolstoel er niet langs kunnen.

“Een goede zaak dat onze motie ervoor zorgt dat het stadsbestuur in gesprek gaat met de ondernemers om de wensen en behoeften van de straat in kaart te brengen”, aldus De Mos (Groep de Mos), De Graaf (VVD), Van Asten (D66) en Grinwis (CU/SGP).

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *