Schrik om hoge aantal uitkeringsjongeren

, Den Haag

Telegraaf, 25 juli 2017

DEN HAAG
De lokale afdeling van de VVD in Den Haag is zich rot geschrokken van de vele jongeren tussen de vijftien en 27 jaar met een uitkering in de stad.
Het CBS becijferde onlangs dat sinds 2010 het aantal is toegenomen tot ruim acht procent. Landelijk is er sprake van een daling. Den Haag heeft ook nog eens meer jonge steuntrekkers dan Amsterdam, Rotterdam en Utrecht.
VVD-politica Ingrid Michon hoopt dat verantwoordelijk wethouder Rabin Baldewsingh kan uitleggen hoe dit te rijmen is met de forse toename van het aantal banen voor jongeren in de stad waar hij recent mee schermde.
Michon denkt dat veel jonge Hagenaars tijdelijk aan een baan komen en vervolgens weer terug in de uitkering vallen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *