Camera’s en handhavers in strijd tegen laffe daden Zuiderpark

, Zuiderpark
Camera’s en handhavers in strijd tegen laffe daden Zuiderpark

Afgelopen week was het voor de zoveelste keer raak in het Zuiderpark. Vier zwanen werden gewurgd en de eieren werden vertrapt. Wie dit heeft gedaan is helaas nog niet bekend.

En dit is niet voor het eerst, want eerder dit jaar werd de grote ijsbaan nog vernield, werd een bijenkolonie verwoest, werden onderkomens van herten gesloopt en bloemen en planten verbrand. Vorige week werden er nog waterfietsen vernield en kano’s gestolen. De Stichting Zuiderpark is de vernielingen en mishandelingen helemaal zat en probeert tot een oplossing te komen.

De vernielingen en mishandelingen laten maar weer eens zien dat er meer handhavers nodig zijn in onze stad. Natuurlijk kunnen handhavers niet overal zijn in het grote park. Daarom vindt de Haagse VVD ook dat er flexibele camera’s moeten worden opgehangen op plekken waar deze zo goed en zo veel mogelijk zicht hebben.