VVD Den Haag

1. Sander Dekker

3-feb-2010    Als wethouder van Onderwijs, Jeugd en Sport in Den Haag heeft Sander Dekker taalachterstanden, schooluitval en werkloosheid onder jongeren drastisch weten terug te dringen. Sinds zijn aantreden in 2006 is de uitval in het onderwijs flink afgenomen.

Ook heeft Dekker zich ingezet om de zorg rond kinderen te vereenvoudigen. Zo kwamen er Centra voor Jeugd en Gezin waar ouders en kinderen terecht kunnen met al hun vragen over opgroeien en opvoeden.

Dekker was als lid van de Council (2006-2009) nauw betrokken bij de totstandkoming van het Olympisch Plan 2028. De inzet van dit plan is om onder aanvoering van NOC-NSF toe te werken naar een beter sportklimaat in Nederland en mogelijkheden te onderzoeken om in 2028 de Olympische Spelen naar Nederland te halen.

Tussen 2003 en 2006 zat Dekker voor de VVD in de Haagse gemeenteraad. Vanaf 2004 was hij fractievoorzitter van de VVD in Den Haag. In 2006 behaalde de VVD onder zijn lijsttrekkerschap 10 zetels in de gemeenteraadsverkiezingen. Dit jaar wil Dekker als lijsttrekker zorgen dat de VVD weer de grootste partij in de gemeenteraad wordt.

In zijn vrije tijd luistert Sander Dekker graag naar muziek en glipt hij er af en toe tussenuit voor een voettocht door één van de Europese berggebieden.

Uw mening

 
DIT ZIJN OOK VVD 'ERS
WWW.DEDOORZETTER.NL LINK 129
ZEG HET VOORT

Gepost op dinsdag 9 maart 2010
 
 

Abonneren op de nieuwsbrief

Meld u nu aan en ontvang wekelijks het laatste nieuws van de VVD Den Haag.