VVD Den Haag

Cursus Politiek

24-mrt-2009    Op zaterdag 21 maart heeft de VVD meegedaan aan ‘Make A Difference Day’. De raadsleden Ibo Gülsen en Arjen Lakerveld gaven een cursus politiek op de zaterdagschool op het Nova College.

Op de zaterdagschool krijgen iedere zaterdag 45 kinderen uit groep 8 vrijwillig bijles. Hiermee kunnen ze van een zesje een acht maken voor als ze straks naar de middelbare school gaan.

“Wat een gemotiveerde jonge koters zeg! Deze kinderen zijn nu al bezig met hun toekomst en willen knokken voor het mooiste resultaat!” alsdus raadslid Arjen Lakerveld.

Gülsen: 'En wat weten ze al veel van politiek: ook zij hadden ideeën hoe de economische crisis aan te pakken'.

Het zaterdagonderwijs is afhankelijk van vrijwillers die iedere zaterdag hun best doen om een leerzaam programma te maken voor de kinderen. Tijdens Make A Difference Day wordt geprobeerd meer mensen bewust te maken hoe leuk vrijwilligerswerk is.

 

Den Haag, 24 maart 2009

Bovenste foto: 'Meester' Arjen Lakerveld legt uit hoe politiek werkt