VVD Den Haag

Feestje?

1-mrt-2006    Bløf. Van Dik Hout. Racoon. Krezip. Dát zijn nog eens namen van popgroepen waarmee je thuis kunt komen. Dat vindt wethouder Bruno Bruins (VVD, Binnenstad) ook. Daarom presenteerde hij vol trots deze aansprekende programmering van Beatstad 2006, gisteren in restaurant FAB aan het Spui.

Zaterdag 2 september a.s. gaan op het Malieveld voor de tweede keer in successie de gitaren los! Het lied ‘Zo stil in mij’ van Van Dik Hout, zal - minder stil dan de titel suggereert - over het Malieveld schallen.

Wederom worden tienduizenden Hagenaars verwacht. Vorig jaar was de eerste editie een groot succes met optredens van Di-rect, Kane en Golden Earring. De gezamenlijke uitvoering van ‘Back Home’ ligt nog bij alle aanwezigen vers in het geheugen.

Het Beatstad-festival is een popfestijn voor alle Hagenaars. Van de lage toegangsprijzen gaat een deel naar Unicef. Het festival is er gekomen op initiatief van VVD-wethouder Bruno Bruins.

Abonneren op de nieuwsbrief

Meld u nu aan en ontvang wekelijks het laatste nieuws van de VVD Den Haag.